myTU mobile banking app account overview

myTU #TIME loyalty program logo on püsikliendiprogramm, kus saad kulutades teenida

 on püsikliendiprogramm,

kus saad kulutades teenida.

Pievienojieties tagad un saņemiet 1 stundu #TIME (1 stundu = 4,17 €) Katru reizi, norēķinoties ar karti, iegūstiet 5 sekundes savā kontā. Tiklīdz esat sakrājis 2 stundas un 24 minūtes, konvertējiet savu #TIME uz 10 € un tērējiet!

#TIME on ülekantav. Püsikliendipunkte saab liita, saata, saada või isegi küsida oma pereliikmetelt või sõpradelt.

 value
myTU #TIME loyalty program explained

#TIME on konverteeritav

Kogu 2 tundi 24 minutit #TIME-i, konverteeri see oma rakenduses 10 euroks ja kuluta ära. Või oota ja kasuta parimaid hindu, vahetades selle meie eksklusiivsete pakkumiste vastu (peagi tulekul).

#TIME ei aegu

#TIME ei aegu, kui sa seda ei kuluta. Aegumiskuupäeva ei ole, sa saad seda koguda, kulutada, kinkida või unustada... tee sellega ükskõik mida, aga see ei aegu

#TIME on ülekantav

Sul pole piisavalt #TIME-i soovitu ostmiseks? #TIME-i saab liita, saata, saada, isegi küsida oma pereliikmetelt või sõpradelt. #TIME on väga paindlik püsikliendiprogramm.

LIITU KOHE JA ME ANNAME SULLE KINGITUSEKS 1 TUND -I (1 TUND = 4,17 EUROT)

#TIME on püsikliendiprogramm, mis võimaldab kulutades teenida. Kogu kliendipunkte, mille saad pärast rahaks konverteerida. Või hoia need alles ja kasuta neid meie eripakkumiste lunastamiseks.

Mis on #TIME?

Kindlasti tasub myTU #TIME loyalty program logo-i koguda

ja oodata uusi funktsioone

Parimad reisipakkumised turul Travel Unioni klientidele

Vaheta #TIME lennu- või reisipakkumise vastu ja saad parema hinna kui rahas makstes. Sa võid maksta ühe osa #TIME-is ja saada endiselt olulist soodustust.

Parimad hinnad ja eripakkumised meie partneritelt

Jälgi #TIME-i uudiseid oma rakenduses või veebis iga päev ja kasuta parimaid pakkumisi. Leia soodustusi kaupadele ja teenustele, viimase hetke või eksklusiivsed reisipakkumisi, mis on saadaval ainult rakenduse Travel Union kasutajate jaoks.

Ära lase vanakooli pangandusel lõbu rikkuda!​

Laadi alla rakendus myTU või proovi kõigepealt demoversiooni. Usalda meid – see on sinu aega väärt.